Elektrické Mini Cooper SE je cenově blíž benzínové verzi

Jedno z nejzábavnějších elektrických aut dostalo bonusy pro pořízení. Možný je buď operativní leasing, nebo výrazné cenové zvýhodnění.

Díky této nabídce se tak elektrická verze přiblížila té benzínové. Třídveřový Cooper S stojí 677 300 Kč a nabídne 178 koní, elektrický Cooper SE pak má 184 koní a vyjde na 749 600 Kč. Jistě, stále je to více, ale rozdíl se výrazně zmenšil. Navíc náklady na provoz elektromobilu jsou nižší, než u benzínového auta.

K dispozici je také možnost operativního leasingu, ten vyjde na 10 899 Kč měsíčně s DPH. A níže již tisková zpráva.


Mini Cooper SE bere svět útokem. A když se Česká republika k ničemu nemá, připravila automobilka přímo pro české zákazníky vlastní nabídku bonusů pro výhodné pořízení prvního čistě elektrického Mini. Jsou šťavnaté a navržené jak pro toho, kdo si chce své nové elektrické Mini pořídit na operativní leasing, tak pro toho, kdo si ho chce užívat po zaplacení v hotovosti. V prvním případě je připravena nabídka za 8999 Kč bez DPH měsíčně, ve druhém přímé zvýhodnění EKO bonusem ve výši 150 000 Kč, kdy automobil vyjde včetně DPH na 749 600 Kč (bez DPH 619 504 Kč). V obou případech jsou připravené bohatě vybavené vozy včetně digitálních služeb Mini Connected, navigace, automatické převodovky a spousty dalších prvků výbavy.

Pořízení nového elektrického Mini Cooper SE formou operativního leasingu je určené pro plátce DPH, kdy měsíční splátka včetně povinného ručení, havarijního pojištění a pojištění skel činí 8999 Kč bez DPH (s DPH 10 899 Kč). Kalkulace je počítána na 60 měsíců s ročním nájezdem 10 000 km.

Bližší informace o speciálních bonusech na pořízení elektrického Mini s bohatou výbavou podle vlastního přání, které jsou dosud nejvýhodnější možností, jak si užívat dynamiku a svěží charakter ve stylu Mini Electric, jsou k dispozici u participujících Autorizovaných Dealerů. 

Zdroj: Mini
Foto: Tomáš Devera

Tomáš Devera

Na Roadblogu jsem autorem veškerých textů, fotek i videí, pokud není uvedeno jinak.