Obří kufr za lákavou cenu, to je SsangYong Tivoli Grand

SsangYong uvedl na trh SUV s kufrem o velikosti 720 litrů za cenu jen lehce přes 400 tisíc. Výbavou nešetří a navíc přidává výhodnou akční nabídku.

Jak je u automobilky zvykem, snaží se nabídnout hodně za málo. V tomto případě je to zavazadelník, který v základu nabídne 720 litrů a po složení zadní řady sedadel až 1440 litrů. Jedná se tak o ideální auto pro ty, kteří potřebují přepravovat rozměrná zavazadla, nebo třeba cestovat pohodlně s celou rodinou a se vším se vejít do auta.

V základu auto nabídne i 6 airbagů, tempomat, klimatizaci, infotainment s osmipalcovým dotykovým displejem, zadní LED světla a přední LED denní svícení. Pokud by pro někoho byla vhodnější automatická převodovka, může ji pořídit za 31 900 Kč.

V nabídce je ale i akční nabídka, která se jmenuje Style+. A ta se vyplatí, jelikož nabídne další výbavu jen za deset tisíc. Třeba dvouzónovou klimatizaci, signalizaci při parkování vzadu, vyhřívaný volant a přední sedačky a šestnáctipalcová hliníková kola. Případně můžete připlatit 17 900 Kč, kdy získáte zvýhodněný paket Sport, tedy ještě navíc osmnáctipalcová kola.

Foto: SsangYong

Tomáš Devera

Na Roadblogu jsem autorem veškerých textů, fotek i videí, pokud není uvedeno jinak.