SsangYong zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu

Dnešním dnem značka SsangYong oficiálně zahajuje prodej nového Rextonu na českém trhu. Tento model je již fyzicky k dispozici u našich autorizovaných prodejců.

Nový Rexton, vlajková loď automobilky SsangYong, prošel výraznou úpravou designu v exteriéru a interiéru a především dostává zbrusu nové technologie. Mimo to nabízí nový Rexton i silnější motor 2.2 e-XDI se 149 kW resp. 202 k a 441 Nm a nově 8stupňovou automatickou převodovku. Na českém trhu nový Rexton startuje na 899 900 Kč s DPH a za tuto cenu nabízí pohon 4×4, již zmíněnou 8stupňovou automatickou převodovku a bohatou standardní výbavu. Ceník, katalog a další informace jsou ke stažení na webu automobilky.

Společně se zahájením prodeje nabízí SsangYong také limitovaný akční model nový Rexton Premium+. Ten je postavený na výbavové verzi Premium. Navíc v této limitované akční nabídce zákazník získává paket PREMIUM+ v ceně 70 000 Kč zdarma.

Nový Rexton je vybaven nejmodernějšími asistenty zvyšujícími bezpečnost a komfort jízdy. Svým cestujícím poskytuje pohodlí luxusního vozu, mimořádně veliký zavazadlový prostor a opravdové terénní schopnosti. K dispozici je nový Rexton zákazníkům ve dvou výbavových verzích – Clever a Premium. Obě verze obsahují bohatou standardní výbavu (např. pohon 4×4, 8stupňovou automatickou převodovku, automatickou 2zónovou klimatizaci, kožená sedadla či LED světlomety), která se dá dále rozšířit pakety.

Výbavová verze Premium v základu oproti verzi Clever navíc obsahuje např. 9,2“ dotykový displej infotainmentu se smart audio multimédia systémem, 12,3“ FULL HD LCD přístrojovou desku, interiér v provedení prošívaná kůže, ventilované sedáky předních sedadel, ambientní osvětlení interiéru či 18“ kola.

Zdroj a foto: SsangYong

Tomáš Devera

Na Roadblogu jsem autorem veškerých textů, fotek i videí, pokud není uvedeno jinak.