Nový Citroën C3 Aircross má již české ceny, akční sleva hodně pomáhá

I bez akčních cen se nový Citroën C3 Aircross vejde pod 400 tisíc, ve vyšší výbavě k tomu potřebuje slevu, která je aktuálně k dispozici.

Nové SUV C3 Aircross, které bylo mezinárodně představeno v polovině února, je již k objednání v České republice za cenu od 359 900 Kč. V ceně vozu je i záruka 5 let nebo 60 000 najetých kilometrů. Po modernizaci nabízí SUV C3 Aircross větší osobitost vzhledu přední strany a přichází s novými ozdobnými prvky a vyšším komfortem na palubě.

SUV C3 Aircross má nyní reprezentativnější a výraznější přední část, přitom si ale ponechává svoji siluetu, výšku a ochranné prvky. Nadále nabízí také modularitu, prostornost a výborné prosvětlení a díky novince – sedadlům Advanced Comfort, která se poprvé objevila u vozu C5 Aircross – vylepšuje také komfort na palubě.

V kabině posádku čeká nový větší 9″ dotykový displej, nové úložné prostory zabudované do nové středové konzoly, 5 technologií konektivity a 12 technologií asistenčních systémů řízení, jako je například Head-up displej s barevným zobrazením nebo zpětná parkovací kamera se systémem Top Rear Vision.

Díky funkcím Grip Control® a Hill Descent Assist se nemění ani schopnost jízdy v terénu.

V České republice se nové SUV C3 Aircross nabízí v 6 stupních výbavy – Live, Feel, Feel Pack, C-Series, Shine a Shine Pack. Ceny startují na 359 900 Kč a zahrnují i prodlouženou značkovou záruku Essencial Drive 5 let nebo 60 000 najetých kilometrů.

Nové SUV C3 Aircross nabízí volbu mezi úspornými a výkonnými benzínovými (PureTech) a dieselovými (Blue HDi) motory: PureTech 110 s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6, PureTech 130 s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6, BlueHDi 110 s manuální šestistupňovou převodovkou MAN6 a BlueHDi 120 s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6.

Zdroj a Foto: Citroën

Tomáš Devera

Na Roadblogu jsem autorem veškerých textů, fotek i videí, pokud není uvedeno jinak.